محمد قاسمی به عنوان “مدیرکل ثبت احوال استان کرمان “منصوب گردید.

انتصاب محمد قاسمی به عنوان “سرپرست اداره کل ثبت احوال استان کرمان”
شهریور ۱۶, ۱۳۹۸
بازدید از همکاری ثبت احوال در پاسخگویی به درخواست های مردمی در سفر ریاست جمهوری به کرمان
آبان ۲۳, ۱۳۹۸

محمد قاسمی به عنوان “مدیرکل ثبت احوال استان کرمان “منصوب گردید.

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال کرمان،یکشنبه ۹۸/۸/۱۹ مراسم تکریم و پاسداشت خدمات دکتر حسین زین الصالحین و معارفه محمد قاسمی مدیرکل ثبت احوال استان کرمان برگزار گردید.

دکتر درخشان‌نیا معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال کشوردر این مراسم، کسب رتبه برتر سازمان در رضایتمندی مردم را افتخار ثبت احوال دانست و ایشان بیان کرد ۷۵ درصد مراجعان به ادارات ثبت احوال رضایتمندی از خدمات را اعلام کردند.
وی افزود: سازمان ثبت احوال در ارائه آمار درست و ثبتی رتبه برتر را دارد و حفظ این رتبه‌ها سخت‌تر است و ادامه روند خدمت را دشوارتر می‌کند.
معاون وزیر کشور با اشاره به ظرفیت صدور ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار کارت هوشمند ملی در ماه، به برنامه‌های سازمان پرداخت و گفت: قانون ثبت احوال بعد از سالها متناسب با تحولات در حال اصلاح است و به زودی تقدیم دولت برای گذراندن مراحل تصویب می‌شود.
معاون وزیر کشور همچنین از رونمایی سامانه تغییر نشانی خبر داد و بیان کرد: سند زیست بوم هویت تدوین شده است.

محمدصادق بصیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان نیز در این مراسم بیان نمود: بشتر شاخصه‌های مهم استان کرمان، حوزه فرهنگی اجتماعی است که به نوعی به ثبت احوال هم مربوط می‌شود.
بصیری افزود: ۱۵ درصد سهم اشتغال استان کرمان را جامعه زنان تشکیل می‌دهند، ۱۱۷ واحد مرکز آموزش عالی و یک پارک علم و فناوری و ۱۵ مرکز رشد در استان داریم.
وی به ۱۰۰سالگی ثبت احوال و کسب رتبه‌های برتر اداره کل استان در کشور را یادآور شد.
بصیری به طرح پایش هویتی استان و احراز هویت در سازمان ثبت احوال اشاره داشت و گفت: احراز هویت‌ها کمک می‌کند که انتخابات خوب، سالم و دقیق و در شان جمهوری اسلامی داشته باشیم.
در ادامه حسین زین‌الصالحین مدیرکل ثبت احوال استان تهران نیز از افتتاح ۱۴ اداره ثبت احوال شهرستان‌های کرمان طی سال جاری خبر داد و ابراز داشت: این ادارات تاکنون استیجاری بودند که با تلاش و همکاری سازمان توانستیم ساختمان ملکی آنها را بنا کنیم.
وی از بروزرسانی سایر ادارات ثبت احوال و ناوگان حمل و نقل اداره کل در سطح استان خبر داد و افزود:  با اجرای طرح پایش، ۹۹ درصد ثبت وقایع حیاتی در استان انجام گرفته است.
زین‌الصالحین به خدمات فناوری و الکترونیکی ثبت احوال اشاره داشت و گفت: ۹۰ دفتر پیشخوان و دفاتر پست را برون سپاری کردیم و مباحث الکترونیکی در دستور کار قرار دارد.

و در ادامه این نشست دکتر درخشان نیا طی حکمی محمد قاسمی را به عنوان مدیرکل ثبت احوال استان کرمان منصوب و ‌ ایشان بیان نمود انتظار می رود ضمن بهره گیری از ظرفیتهای موجود در استان و مشارکت بین بخشی، زمینه تحقق اهداف مندرج در برنامه راهبردی سازمان را فراهم نمایید.
 

 

 

Powered by WPeMatico

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.